Pomoc drogowa Poznań – 24h. Transport aut

Pomoc Drogowa Laweta (24h) to profesjonalna firma transportowa, świadcząca swoje usługi nie tylko na terenie miasta Poznań, ale także na obszarze całej Polski i Europy. Błyskawicznie dojeżdżamy na każde wezwanie, niezależnie od tego, czy niespodziewane zdarzenie miało miejsce na drodze lokalnej, krajowej czy międzynarodowej.

Profesjonalizm

Nasz profesjonalny sprzęt jest w stanie sprostać każdemu, nawet najbardziej wymagającemu wezwaniu. Dysponujemy lawetami o ładowności do 12 ton, dzięki czemu jesteśmy w stanie bezpiecznie przetransportować zarówno pojazd osobowy, jak i samochód ciężarowy oraz wielkogabarytową maszynę rolniczą. Transport aut oferujemy zarówno na terenie miasta Poznań, jak i w każdym wskazanym przez Państwa miejscu. Kierowcom uczestniczącym w kolizjach drogowych zapewniamy auta zastępcze, których koszt wynajmu pokrywa ubezpieczenie OC sprawcy.

Doświadczenie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasza firma zdobyła uznanie ze strony klientów z całej Polski. Do wszystkich powierzanych nam zadań podchodzimy fachowo i indywidualnie – nasza pomoc drogowa to gwarancja profesjonalizmu w każdym calu!

Pomoc drogowa w Poznaniu i nie tylko – 24h. Transport aut, holowanie oraz drobne naprawy. Zapraszamy!