Pomoc drogowa, laweta, holowanie – Poznań – Cennik: tanio

pomoc drogowa Poznań tanio

Nie istnieją auta, które się nie psują lub nie ulegają kolizjom czy wypadkom. Właśnie dlatego warto zawczasu zainteresować się profesjonalną pomocą drogową, która w razie potrzeby, wyruszy na ratunek. Nasza firma z siedzibą w Luboniu, koło Poznania, oferuje szereg tanich usług. O szczegółowym cenniku poinformują Cię nasi pracownicy.

Oprócz kompleksowej pomocy drogowej, w cenniku znajdują się także usługi z zakresu autoholowania. Nasze lawety są w stanie przetransportować rozmaite pojazdy, skutery wodne, maszyny rolnicze i inne sprzęty. Po otrzymaniu informacji pracownicy niezwłocznie wyruszają z Lubonia (koło Poznania), by móc jak najszybciej dotrzeć we wskazane przez Państwa miejsce. Niezależnie od tego, czy auto stanęło na drodze krajowej, czy międzynarodowej – zawsze gwarantujemy tanią pomoc np. lawetą.

Od czego zależy cena za usługę pomocy drogowej?

Świadczona przez nas pomoc drogowa obejmuje szeroki zakres usług, które wyceniamy indywidualnie. Dysponujemy flotą pojazdów przystosowanych do realizacji różnego wsparcia technicznego.

W niektórych przypadkach nie wystarczy już holowanie, tylko konieczna jest np. laweta. Koszt transportu z jej wykorzystaniem uzależniony jest m.in. od:

  • ilości kilometrów, jakie musimy pokonać do miejsca zdarzenia,
  • rodzaju pojazdu (osobowe, dostawcze) lub maszyny (np. budowlane, rolnicze),
  • specyfiki usterki – czy jest to np. zatrzymanie silnika, wymiana opon, uzupełnienie paliwa, pomoc w uruchomieniu samochodu, wymiana akumulatora, holowanie.

Ponadto wynajmujemy lawety, które sprawdzą się w przewożeniu samochodów, urządzeń czy sprzętów budowlanych lub skuterów wodnych. Przydają się one także do sprowadzenia aut z zagranicy – naszą flotę można wykorzystać na terenie całej Europy.

Sprawdzona i profesjonalna pomoc drogowa w atrakcyjnej cenie!

Usługi świadczymy w Poznaniu oraz okolicach przez całą dobę. Oznacza to, że na pomoc drogową – holowanie czy lawetę oraz inne wsparcie techniczne można liczyć bez względu na dzień albo godzinę. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz atrakcyjny cennik, a na miejsce zdarzenia docieramy najszybciej, jak jest to możliwe. Część usterek naprawiamy od ręki, jeśli nie wymagają przeprowadzenia prac w warsztacie mechanicznym. Dzięki temu, że dysponujemy nowoczesnym sprzętem i doświadczonymi kierowcami, zapewniamy profesjonalny załadunek, rozładunek i transport pojazdu uszkodzonego podczas kolizji drogowej oraz bezpieczny transport zarówno auta, jak i jego pasażerów, jeśli zajdzie taka konieczność. Możemy również zaoferować auto zastępcze.

Zarówno w przypadku holowania, lawety, jak i innych form pomocy drogowej ze względu na specyfikę usług bardzo trudno jest określić jednoznacznie ich koszt. Zazwyczaj przyjmowane przez nas zlecenia precyzyjnie wyceniane są przez zespół interwencyjny dopiero po przybyciu na miejsce zdarzenia.

Pomoc Drogowa Laweta, Poznań – szybko, tanio i sprawnie. Zapewniamy zawsze kompleksową oraz profesjonalną obsługę wszystkich zgłoszeń.

 

O szczegółowy cennik pytaj pracowników. Sprawdź zakładkę KONTAKT

 

794 519 519