Pomoc drogowa 24h, laweta, holowanie auta Poznań – Cennik

pomoc drogowa Poznań tanio

Nie istnieją nowoczesne pojazdy, które się nie psują lub nie ulegają kolizjom czy wypadkom. Właśnie dlatego warto zawczasu zainteresować się profesjonalną pomocą drogową, która w razie potrzeby, wyruszy na ratunek. Nasza firma z siedzibą w Luboniu, koło Poznania, oferuje szereg tanich usług. O szczegółowym cenniku poinformują Cię nasi pracownicy.

Pomoc drogowa Poznań

Oprócz kompleksowej pomocy drogowej, w cenniku znajdują się także usługi z zakresu autoholowania. Nasze lawety są w stanie przetransportować rozmaite pojazdy, skutery wodne, maszyny rolnicze i inne sprzęty. Po otrzymaniu informacji pracownicy niezwłocznie wyruszają z Lubonia (koło Poznania), by móc jak najszybciej dotrzeć we wskazane przez Państwa miejsce. Niezależnie od tego, czy auto stanęło na drodze krajowej, czy międzynarodowej – zawsze gwarantujemy szybki transport pojazdów wraz z profesjonalną pomoc drogową.

Holowanie – od czego zależy cena za usługę?

Świadczona przez nas szybka pomoc drogowa obejmuje szeroki zakres usług, które wyceniamy indywidualnie – nap, holowanie samochodów. Dysponujemy flotą pojazdów przystosowanych do realizacji różnego wsparcia technicznego.

W niektórych przypadkach nie wystarczy już holowanie Poznań, tylko konieczna jest np. laweta. Koszt transportu z jej wykorzystaniem uzależniony jest m.in. od:

  • ilości kilometrów, jakie musimy pokonać do miejsca zdarzenia,
  • rodzaju pojazdu (osobowe, dostawcze) lub maszyny (np. budowlane, rolnicze),
  • specyfiki usterki – czy jest to np. zatrzymanie silnika, wymiana opon, uzupełnienie paliwa, pomoc w uruchomieniu samochodu, wymiana akumulatora, holowanie.

Ponadto wynajmujemy lawety, które sprawdzą się w przewożeniu samochodów, urządzeń czy sprzętów budowlanych lub skuterów wodnych. Przydają się one także do sprowadzenia aut z zagranicy – naszą flotę można wykorzystać na terenie całej Europy.

Laweta Poznań – sprawdzona i profesjonalna pomoc drogowa na terenie Poznania i okolic

Usługi pomocy drogowej świadczymy na terenie Poznania oraz na terenie całego województwa Wielkopolskiego. okolicach przez całą dobę. Oznacza to, że na pomoc drogową – holowanie czy lawetę oraz inne wsparcie techniczne można liczyć bez względu na dzień albo godzinę. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz atrakcyjny cennik, a na miejsce zdarzenia docieramy najszybciej, jak jest to możliwe. Część usterek naprawiamy od ręki, jeśli nie wymagają przeprowadzenia prac w warsztacie mechanicznym. Dzięki temu, że dysponujemy nowoczesnym sprzętem i doświadczonymi kierowcami, zapewniamy profesjonalny załadunek, rozładunek i transport pojazdu uszkodzonego podczas kolizji drogowej (czy jeżeli przebita opona) oraz bezpieczny transport zarówno auta, jak i jego pasażerów, jeśli zajdzie taka konieczność. Pomoc drogowa nie jedyna usługa: możemy również zaoferować auto zastępcze.

Zarówno w przypadku holowania, lawety, jak i inna pomoc drogowa ze względu na specyfikę usług bardzo trudno jest określić jednoznacznie ich koszt. Zazwyczaj przyjmowane przez nas zlecenia precyzyjnie wyceniane są przez zespół interwencyjny dopiero po przybyciu na miejsce zdarzenia. Działamy na terenie poznania i okolic.

Pomoc Drogowa Laweta, Poznań – szybko, tanio i sprawnie. Po świadczeniu usług lawetą jest możliwe rozliczenia bezgotówkowe. Zapewniamy zawsze kompleksową oraz profesjonalną obsługę wszystkich zgłoszeń.

 

O szczegółowy cennik pytaj pracowników. Sprawdź zakładkę KONTAKT

 

794 519 519